Projektowanie sypialni

Projektowanie sypialni- Ciechanów

kilka istotnych kwestii o których warto pamiętać podczas aranżacji sypialni.

👌 Postawmy na delikatne barwy off white +/- wyraźny akcent kolorystyczny. Nasza sypialnia ma sprzyjać odpoczynkowi i relaksowi dlatego nie budujmy przestrzeni w oparciu o mocne barwy.

👌 Projektując sypialnie dobrze jest zdecydować się na 3 rodzaje oświetlenia, a mianowicie: główne, kierunkowe oraz dekoracyjne.
Główne pozwoli nam dokładnie posprzątać kurz, kierunkowe przeczytać książkę, a dekoracyjne pozwoli nam się zrelaksować…

👌 Super jeśli nie zapomnimy zaprojektować przy łóżku łącznika schodowego do światła głównego. Dzięki niemu nie będziemy musieli wychodzić z ciepłego łóżka żeby wyłączyć światło główne w sypialni.

👌 Postawmy na ciepłą barwę światła.

👌 Pamiętajmy, że przestrzeń odbierana jest przez nas nie tylko zmysłem wzroku ale również poprzez zmysł dotyku! Dlatego też, w szczególności w sypialni, istotne jest żeby zdecydować się na naturalne, przyjemne i delikatne materiały pościeli, poduszek, a nawet tapety.

👌 W szczególności w małych sypialniach istotne jest wygospodarowanie jak największej ilości miejsca na przechowywanie i pamiętajmy, że górę poduszek, którą tak kochamy, przed pójściem spać także trzeba będzie gdzieś schować… 😉

Jeżeli chciałbyś żebym pomogła Ci w zaprojektowaniu pojedynczego pomieszczenia tj. sypialni, pokoju dla dziecka, garderoby, to zapraszam Cię do kontaktu.